Hakkımızda

Özel Bostanlı Anaokulu

Özel Bostanlı anaokulu olarak biz okulumuzda oyun grubu,tam gün, yarım gün, programlarımızı çocuklarımızın yaş seviyelerine uygun olarak hazırlamaktayız. En değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın sevgi dolu bir ortamda büyümesini, sağlıklı ve hijyenik bir ortamda dengeli beslenmesini, arkadaş grubu içinde paylaşmasını ve mutlu olmayı öğrenmesini, beceri, düş gücü ve yaratıcılığını geliştimesini tüketmekten çok üretmeyi, kendi kendine yetebilmeyi öğrenmesini ve ilköğretime en iyi şekilde hazırlanmasını istiyorsanız Sizleri de Özel Bostanlı Anaokulu ailesine bekliyoruz. Okulumuzda psikoloğumuz ve sosyoloğumuz öğrenci, eğitim personelimiz ve aileyle düzenli çalışmalarını sürdürür. Okulumuzda Alarm senssör sistemi ile güvenliğimiz desteklenmektedir. Bahçemiz yumuşak zemin ile kaplanmıştır. Okulumuz yazın klima kışın da doğalgaz ile iklimlendirilir. Okulumuz 2011 yılından beri hizmet vermektedir.

Kadromuz

Okul Müdürü
Sinem YÜCAD

2001 Yılından beri özel anaokullarında öğretmenlik yapmaktadır. 2005-2007 yıllarında devlet ilköğretim okullarında anasınıfı öğretmenliği, 2007-2010 yıllarında da özel bir anaokulunda sorumlu eğitim koordinatörlüğü yapmıştır.Okulumuzun kurulma aşaması olan 2011 yılının Temmuz ayından beri Kurumuzun yöneticiliğini ve işletmesinin başındadır.

Sınıf Öğretmeni
Duygu KILIÇÇI

1990 İzmir doğumludur. Bornova Atatürk Anadolu Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi mezunudur. Stajını tamamlamıştır. 2011 yılından beri okulumuzda görev yapmaktadır.

Sınıf Öğretmeni
Seda BAŞ

1993 Bandırma doğumludur. Ege Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Çocuk Gelişimi mezunudur. 2013’ten beri okulumuzda görev yapmaktadır.

Destek Personeli
Nagihan KARAKAÇ

29.06.1991 İzmir Konak doğumludur. Evli 1 erkek çocuk annesidir.Nevvar Salih İşgören Anadolu Meslek ve Kız Meslek Lisesi 2009 mezunudur. Dört yıl özel bir anaokulunda görev yaptıktan sonra 4 yıldan beri de bizimle çalışmaktadır.